1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Eleştiri [SA] Anime Eleştirisi -2- Overlord

'Anime Eleştiri/İnceleme' forumunda samedun tarafından 23 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

Siz Bu Animeyi Beğendiniz mi ?

1. Evet

3 oy
    100.0%
  2. Hayir

0 oy
    0.0%
  1. samedun

samedun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    OVERLORD
    (Fantastik, Oyun, Büyü)
    upload_2017-10-23_19-33-11.jpeg

--------------- Spoilersiz Bolum ----------------
    Momonga Adlı ana karakterimiz Yggdrasil adlı DMMO-RPG Oyununda en güçlü loncanın lideri olarak bilinmektedir uzun yıllar verdiklerinden sonra oyun sunucularının kapatılacağını öğrendikten sonra uzun süre ara verdiği oyuna son bir kez veda etmek için giriş yapar tam sunucuların kapatılması gerektiği saat geldiğinde sunucular şaşırtıcı bir şekilde hala açıktır çıkış menüsüne ulaşmaya çalışan ana karakterimiz bu işlemi başaramayınca moderatörlere ulaşmaya çalışmıştır fakat bunu da başaramamıştır, Aniden bütün NPC'ler ile direk olarak konuşmaya baslar. Ve hikaye buradan baslar.
    --

--------------- Spoilerli Bolum ---------------
    İçeriği görebilmeniz için Üye olmanız veya gerekiyor!
    İçeriği görebilmeniz için Üye olmanız veya gerekiyor!

PUANLAMA;

SENARYO;9
    Oyunun gerçeğe dönüşmesi güzel bir senaryo olmasına rağmen mükkemmel değildi.

SESLENDİRME;9
    Seslendirmelerde cidden güzel noktalar vardi ozellikle de Momonga'nin konusurken hali.
    MÜZIKLER;8
    Opening ve Outro güzeldi ama abartılacak kadar değil
    CIZIM VE EFEKTLER;10
    Tek kelimeyle mükemmel çizimleri vardi. Denecek bir şey yok.

ANIME FINALI;8
    8 vermemin sebebi, 2. sezonun ip uçlarını barındırmasi. Eğer tek sezon kalsaydı 4 verirdim.

Benim görüşüm; Cidden güzel bir anime. Zaten 13 bölümlük, fazla bir şey değil. Cidden azıcık olsun animeyi izlerken sıkılmadım.

GENEL TOPLAM;9

Ekli dosyalar: