1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

ONE PİECE PİRATE WARRİORS SERİSİ

'Anime Oyunları' forumunda MrCreative tarafından 9 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. MrCreative

MrCreative Manga Editörü/Uploader
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    23
    Büyük anime serileri söz konusu olduğunda , oyunları bakımından bence hep gölgede kalan One Piece , listemize PW serisi ile girmeyi başarıyor . Eğer bu seriye bir One Piece oyununu almasaydım beni ıslak sopa ile dövecek bir çok kişi tanıyorum . Oyuna gelirsek ; birçok kişinin tiksindiği benim ise nedense çok sevdiğim bir seri olan Dynasty Warriors‘a benzer bir oyun olan OPPW , açıkcasız görselliği ile DW’dan daha iyi bir yapım . Üzerimize hücum eden düşman güruhlarını toz ettiğimiz ve bunu yaparken de anime içindeki detayları sıkça kullandığımı OPPW , bize büyük bir One Piece ziyafeti sunuyor . Eşinizle , dostunuzla co-op olarak oynayabileceğiniz OPPW , vucudunuza zerkedilmiş bir adrenalin iğnesi gibi sizi salonda yerden yere çarpacaktır.

İsteyen arkadaşlara istenilen seride link verilecektir...
    Torrent,usercloud,turbobit,mega.nz farketmeksizin....
    :havalı: