1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

TAMAMLANDI Masou Gakuen HxH

'Tamamlanmış Anime Projeleri' forumunda Mavibirdesmi tarafından 17 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

?

Seriyi Nasıl Buldunuz ?

1. Çok Güzeldi

9 oy
    64.3%
  2. Fena Değildi

3 oy
    21.4%
  3. Beğenmedim

2 oy
    14.3%
  1. Mavibirdesmi

Mavibirdesmi Aoi Yeni Üye
    Bay Çevirmen

Alınan Beğeniler:
    2
    :hi:

SERİ HAKKINDA
    Hikaye strarejik savunma akademisi olan Ataraxia'yı ablasının isteği üzerine ziyaret eden Kizuna Hida etrafında gelişir.

"Orada, büyülü zırh Zerosu'n pilotluğunu yapan , Aine Chidorigafuchi ile karşılaşır. Aine aniden Kizuna'nın gözleri önünde elbiselerini çıkarır. 'Sakın bakma, seni sapık—' 'Hayır,bunun suçlusu sensin!?' Ancak, Kizuna'nın kız kardeşinden ciddi bir görevle ilgili bir bildiri gelir. Görevi - Aina'nın göğüslerini okşamaktır!? Aslında, Kizuna'nın kızların edepsiz eylemlerini arttırma gücü vardır. Başka bir dünya ile savaştayken, gelecek bu güçlere bağlıdır.

EKİP
    ÇEVİRİ: MaviBirDesmi
    ENCODE: TheUmi
    UPLOAD: TheUmi

İNDİRME LİNKLERİ
    baa:KLASÖR LİNKİ(SANSÜRSÜZ) baa:
    İçeriği görebilmeniz için Üye olmanız veya gerekiyor!

TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE bye

#1 Mavibirdesmi, 17 Temmuz 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Ağustos 2019
  2. Eys

Eys Aoi Yeni Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Çeviri için teşekkür ederim ama lütfen rica ediyorum yazı dili olarak İstanbul türkçesi kullanın. Lütfen! Konuşma dilini yazıya geçirmişsiniz. Çok göze batıyor ve rahatsız ediyor. Sırf bu yüzden üye oldum...

3. Vuats

Vuats Onu bunu eleştiren! :>
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    36
    Tavsiyen için teşekkür ederiz.
    Ancak şöyle bir durum var ki çevirmenlerimizin bu bölümleri çevirmek için çok vakti olmayabiliyor ve ana metinden
    farklı bir metine çeviri yaparken hızlı şekilde cümleyi çevirip diğer cümleye geçiyorlar. Karşılarına sürekli çıkan kalıp söz ve söz gruplarını kullanıyorlar hızlı çevirmek için haliyle. Ve tabii ki biz de bütün bölümleri doğru bir çeviri mi diye kontrol edemiyoruz.Ayrıca bu işi gönüllü yaptıkları için ve bu çevirilere işlerini bir kenara bırakarak vakit ayırdıkları için -senin saygı duymadığını söylemiyorum- saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum.
    Çevirileri paylaşmadan önce bir kez daha gözden geçireceğiz, iyi seyirler bye

TheUmi bunu beğendi.