1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Haber High School Of Fleet [World of Warships]

'Anime Tanıtım ve Haberleri' forumunda Tirisumakinat tarafından 3 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Tirisumakinat

Tirisumakinat Küçük Bir İçerikçi :)
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    23
    cropped-600-600-695873.png
    Hatırlıyorsanız bir anime önerimde daha önceden bu seriden bahsetmiş idim normalde bahsettiğin seriden bir daha bahsetmeyi sevmem fakat.İlgimi çeken birşey oldu animenin konusunu merak edenler.Anime önerimden bulup okuyabilirler.Şimdi onu nereden bulacam ya! diyen üşengeç arkadaşlar vardır.Konuyu bir daha yazmıyacağım sadece şu şekilde bir hatırlatma yapayım.Gemicilik ile ilgili kız akademisinde okuyan bir grup kız mürettebatının başına gelenleri anlatmakta neyse esas konumuz bu değil konuya geliyorum.World Of War Ships oynarken yeni gelen bir özel teklif olduğunu gördüm ve neymiş diye bakmak için markete girdim ve High School Of Fleet animesinden şu kaptan ablamızın ve onun birebir oyun içine aktarılmış gemisi ile ilgili bir özel paket olduğunu gördüm yazının ilerleyen kısımlarında daha ayrıntılı bahsedeceğim şimdi ablamızın fotoğrafı ile başlayalım;
    cropped-600-600-843354.png
    Bu kaptan ablamız (Thea Kruetzer) High School Of Fleet animesindeki uzun menzilli orta sınıf geminin kaptanıdır.Sınırlı sayıda olan bu paket oyuna bu kaptan ablamızı komutan olarak ekliyor.Normalde olduğunuz ülkeye göre kaptanlar hafif,ağır,orta hasar aldığınızda sesli olarak bunu söylerler.Veya torpido yaklaşırken bunu sesli bir biçimde belirtirler. Düşman gemisi yok ettiğinizde veya düşman uçağı düşürdüğünüzde silahlarınız doldurulduğunda ateş edildiğinde özel yetenek aktif edildiğinde gibi gibi bir sürü ses efektli yerde anime içinden alınmış ses dosyaları ile hepsini bu kaptan ablamız seslendirmektedir(japonca).Bir seslendirme yanı ise ki bu çok hoşuma gitti maç içinde iken takım arkadaşlarınıza anlaşıldı!,iyi şanslar,destek gerekli gibi verdiğiniz komutları bu ablamız söylemekte o oyuncular da bunu japonca duymaktadır(o zaman ne dediğini nasıl anlayacaklar diyen arkadaşlar için sol taraf konuşma yerinde de yazıyor).Ek olarak bu komutan oyunda savaş sırasında işinizi kolaylaştıracak bir yetenek ağacını tamamlıya bilecek yetenek puanı ile gelmektedir.Şaşırdığım bir başka konu ise bu paketin altında büyük harfler ile şu yazmasıdır:
    BU KOMUTAN VE GEMİ HİGH SCHOOL OF FLEET ANİMESİNDEN İZİNLİ OLARAK ALINMIŞTIR. İZİN VEREN ANİME YAPIMCILARINA TEŞEKKÜRÜMÜZÜ SUNARIZ BU PAKETTEN KAZANILAN PARANIN %20 Sİ ANİME YAPIMCILARINA VERİLİCEKTİR
    .Diye bir yazı bulunmasıdır şimdi de oyun içinde kaptan ablamızın gemisinin ince ayrıntılarını sizler ile paylaşacağım ayrıntılar kırmızı kare ile işaretlenmiştir
    ;

w207.png
    Arkadaşlar sitenin dosya büyüklüğünü aştığı için tam kaliteli yükleyememekteyim.Şöyle özet geçiyim yazanları gördüğünüz gibi kaptan yerinde kızımızın fotoğrafı var geminin ismi animede ki gemisinin ismi HSF ADMIRAL GRAF SPEE ve özel boyasın da yazan şey ise W207(bu kız animede ki kız lisesini temsil ediyor.)Wilhelmshaven Denizcilik Lisesi yazmakta.Biraz daha yakından görelim;
    yakından.png
    Evet işte boyada tam olarak böyle yazmakta hadi diğerleri de görelim;
    yakından 2.png
    Not:Bu Kapitanleutnant baş kaptan anlamına gelmektedir ve oyunda sadece bu özel paketi aldığında gelen kaptan ablamız da bulunan bir ünvandır.Son olarak gemisi;
    gemi.png

Okuyan Arkadaşlara Okudukları İçin Teşekkür Ederim
    Fotoğraflar Tamamı ile benim kendi Oyun İçinden
    Fotoğraflarımdır.
    Görüşürüz

byebyebyebye

Ekli dosyalar:

TheUmi ve Vuats bunu beğendi.
  2. TheUmi

TheUmi Admin
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    123
    Sınırsız yükleme limitin olması lazım, sadece 10 taneden fazla yüklenmiyor :) olmadı hızlıresim vb yere yükleyip ordan çekebilirdin. :3

3. Tirisumakinat

Emekli

Alınan Beğeniler:
    23
    yok belirli piksel boyutu anlamında demiştim ama yinede sağol :utandım:

TheUmi bunu beğendi.
  4. TheUmi

TheUmi Admin
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    123
    işte onun limitinin olmaması lazım

5. Tirisumakinat

Emekli

Alınan Beğeniler:
    23
    anlıyorum daha dikkatli bakarım ama onunda çözümünü buldum ya birkaç oynama ile koyuyorum fotoları :)

TheUmi bunu beğendi.
  6. mert_6761

mert_6761 Aktif Üye
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    3
    oyunun adını görünce bir bakıyım dedim güzel konu olmuş ellerine sağlık

7. Tirisumakinat

Emekli

Alınan Beğeniler:
    23
    sağol dostum son günlerde bir şey yapamıyorum kardeşim ile ilgilendiğimden :)

8. mert_6761

mert_6761 Aktif Üye
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    3
    kolay gelsin o vakit yenilerini bekliyor olucam :D