1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Kıyıda köşede unutulmuş,Bilinmeyen Şarkılar!

'Konu Dışı' forumunda Vuats tarafından 12 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

?

Nasıl buldunuz?

1. Hepsine bayıldım!

50.0%
  2. Birkaçı iyiydi

50.0%
  3. Pek beğenmedim.

0 oy
    0.0%
  1. Vuats

Vuats Sama
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    179
    Kendimi bildim bileli müzik dinlemeyi sevmişimdir. Türkçe şarkıların özellikle pop şarkılarını neredeyse hiç dinlemediğimden yabancı şarkıları daha fazla araştırır ve kıyıda köşede kalmış belkide birçoğunuzun bilmediği popülerliği biraz daha az olan veya yeni çıkmış birkaç şarkıyı sizinle paylaşmak istedim

Sizin beğenmek gibi bir zorunluluğunuz yok tabii ki,bu nasıl liste len falan diyebilirsiniz fakat bence tatmin edici şarkılardır ve eski de olsalar
    günün birinde açıp unutmamışım be deyip dinlemelik güzel şarkılar olduğunu düşünüyorum.

1)Camila Cabello - Crying in the Club

Yeni bir şarkı olduğu için duymamış olabilirsiniz fakat ilerde belkide popülerleşecek,ben potansiyel görüyorum
    Şarkının ilk dakikalarını beğenmemiş olabilirsiniz fakat pes etmeyip Dakika 2'ye geldiğinizde daha tatmin edici sonuçlar veriyor

2)Agnes Obel - Riverside

Slow,Ponçik bir şarkı yağmur yağarken göz kapatıp güzel veya "garip" aksanını dinlerken agnes'ın içimde mutluluk oluşuyor.eski bir şarkı fakat hatırlamak için arada bir açıp dinlemek gayet de hoşuma gider, içimi ısıtır:utandım:

3)District 78 - Toxic (Britney Spears Cover)

Cover demek doğru olmaz belkide,sözler aynı fakat creepy bir havası olması ve sonlara doğru coşması efsanedir.Sanırım 2 yıl önce keşfettiğim ve zamanında dinlemeye doyamadığım ve hala telefonumda bulunan
    ve arkadaşlarıma telefonumdan açıp dinlettikten sonra "gerçeğinden daha iyi" lafını fazlasıyla duyduğum ve kesinlikle benimde katıldığım güzel bir müzik.

4)10 Years - Wasteland

Şarkıyı çıktığı yıl fark edip dinlemek gerçekten büyük şans,bilen çok yoktur hem şarkıyı hemde bu grubu
    Solistlerinin sesi efsanedir,eski de bir müziktir.

5)Imagine Dragons - I Don't Know Why

Dan Reynolds'un sesinin efsane belirgin olduğu bir şarkı.Dangerous derken bağırırken falan gerçekten muazzam bir performans sergilemiş ki bu yüzden canlı olan performanslarından bir tanesini koydum.
    şarkı da aynı şekilde muazzam.Bu da yeni bir şarkı sayılır fakat; Thunder ve Believer'ın arasında kaynayıp gitti.Ne Thunder ne Believer benim için I Don't Know Why Çok daha iyidir.

Dinledikten sonra şarkıları yorumlarınızı bekliyorum,umarım yeni şarkı keşfetmeniz de yardımcı olmuşumdur.
    Benden şimdilik bu kadar MPSemih kaçar
    :cmd:

Allen bunu beğendi.
  2. XENON

XENON Aoi Yeni Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yaşasın İşsizlik.....(bu kendimeydi):vay:

TheUmi bunu beğendi.
  3. nitidabns

nitidabns Cursed~
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    4
    Güzel zevklerinle bizi aydınlattığın için sağol :yokcanım:

4. Vuats

Vuats Sama
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    179
    Rica Ederim :cmd:

Ghosddess ve Allen bunu beğendi.
  5. Ghosddess

Ghosddess Aoi Yeni Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hemen hepsini dinlerdim eskiden, tekrar dinlememe vesile olsun bari :heyo:(tekrar dinlemeye kaçar...)