1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat
[​IMG]
[​IMG]

[​IMG]

SERİ HAKKINDA

2000 yıl sonra, zalim şeytan kral reenkarne oldu! İnsanları, doğayı, hatta tanrıları bile yok edebilen Şeytan Kral Anos, onca savaş ve mücadeleden sonra bitap düşmüş ve barışçıl bir dünya arzulayarak gelecekte reenkarne olmaya karar vermiştir. Fakat reenkarnesinden sonra onu bekleyen şey barışa çok alışmış olduğundan dolayı büyülü güçlerin çok zayıflaştığı bir dünyadır!
[​IMG]
:hi:
[​IMG]

[​IMG]

SERİ HAKKINDA

Her şey, Kore'deki tüm liselerin arasından en güçlü dövüşçüyü bulma amacıyla yapılan dövüş turnuvasıyla başlamıştır.rnBir tekvando uzmanı ve lise öğrencisi olan Mori Jin, çok geçmeden turnuva sahnesinin altında çok daha büyük bir şeyin yattığını öğrenir.
[​IMG]
:hi:

[​IMG]

[​IMG]
SERİ HAKKINDA
Naruto, haylazlıkta kimsenin eline su dökemediği genç bir shinobiydi. Artık en iyi ninja olma hayaline erişti ve yüzü Hokageler Anıtı'nda yerini aldı. Fakat bu onun hikayesi değil...Naruto'nun oğlu Boruto tarafından yönetilen yeni bir ninja kuşağı sahneyi almaya hazır!
[​IMG]
:hi:
[​IMG]

[​IMG]

SERİ HAKKINDA

Tower of God hayatının büyük kısmını büyük ve gizemli kalenin altında geçirmiş, yalnız yakın arkadaşı Rachel ile birlikte olan 25. Bam isimli çocuğu konu alıyor. Rachel kaleye girdiğinde Bam da kapıyı açmayı başarıyor ve en yakın arkadaşını bulmaya çalışırken bu kalenin her katında zorluklarla yüzleşiyor.
SAMURAI CHAMPLOO
(Aksiyon,Macera,Komedi,Tarih,Samuray,Shounen)
upload_2017-11-9_18-43-0.jpeg

-SPOILERSIZ BOLUM-
Mugen vahşi, düşüncesiz ve kadın düşkünü bir haydut'tur. Jin ise gezgin bir ronin - gizemli, geleneklere bağlı, terbiyeli ve çok güçlü bir savaşçı. Bir tesadüf eseri karşılaşırlar ve dövüşürler; ancak birbirlerini alt edemezler ve bu sırada çıkan yangın yüzünden yakalanırlar. İkilinin yolları kendilerini idam edilmekten kurtaran Fuu ile kesişir. Fuu ikisini, kendisine "ayçiçeği gibi kokan" gizemli bir samurayı aramasında yardımcı olmaları için ikna eder ve yolculukları başlar.
Kıyıda Köşede 1
Kendimi bildim bileli müzik dinlemeyi sevmişimdir. Türkçe şarkıların özellikle pop şarkılarını neredeyse hiç dinlemediğimden yabancı şarkıları daha fazla araştırır ve kıyıda köşede kalmış belkide birçoğunuzun bilmediği popülerliği biraz daha az olan veya yeni çıkmış birkaç şarkıyı sizinle paylaşmak istedim;

Sizin beğenmek gibi bir zorunluluğunuz yok tabii ki,bu nasıl liste len falan diyebilirsiniz fakat bence tatmin edici şarkılardır ve eski de olsalar
günün birinde açıp unutmamışım be deyip dinlemelik güzel şarkılar olduğunu düşünüyorum.
cropped-600-600-695873.png
Hatırlıyorsanız bir anime önerimde daha önceden bu seriden bahsetmiş idim normalde bahsettiğin seriden bir daha bahsetmeyi sevmem fakat.İlgimi çeken birşey oldu animenin konusunu merak edenler.Anime önerimden bulup okuyabilirler.Şimdi onu nereden bulacam ya! diyen üşengeç arkadaşlar vardır.Konuyu bir daha yazmıyacağım sadece şu şekilde bir hatırlatma yapayım.Gemicilik ile ilgili kız akademisinde okuyan bir grup kız mürettebatının başına gelenleri anlatmakta neyse esas konumuz bu değil konuya geliyorum.
Devam eden anime projelerimizi bir başlıkta toplamak istedim,Bize bu fikri veren MaTTo adlı kullanıcımıza teşekkür ederiz,Liste yenilendikçe güncellenecektir.
Listemiz A-Z şeklinde sıralanmıştır.

Aho Girl
Barakamon
Boku no Hero Academia 2. Sezon
Liste A-Z şeklinde sıralanmıştır.Koymayı unuttuğum varsa veya yenisi eklenirse liste güncellenecektir.


Hepsini bir ana başlıkta toplamamızın mantıklı olacağını düşündük,Bu fikri bize veren MaTTo adlı üyemize teşekkür ederiz.
[​IMG]
Overlord (Fantastik,Oyun,Büyü)

-Spoilersız Bölüm-
--​
Momonga Adlı ana karakterimiz Yggdrasil adlı DMMO-RPG Oyununda en güçlü loncanın lideri olarak bilinmektedir uzun yıllar verdiklerinden sonra oyun sunucularının kapatılacağını öğrendikten sonra uzun süre ara verdiği oyuna son bir kez veda etmek için giriş yapar tam sunucuların kapatılması gerektiği saat geldiğinde sunucular şaşırtıcı bir şekilde hala açıktır çıkış menüsüne ulaşmaya çalışan ana karakterimiz bu işlemi başaramayınca moderatörlere ulaşmaya çalışmıştır fakat bunu da başaramamıştır, Aniden bütün NPC'ler Duygulara sahip olmuştur ve neler olduğunu anlamaya çalışan ana karakterimizin hikayesi burada başlar.​


1-)Kantai Collection: KanColle


original.jpg

SERİ HAKKINDA
Animenin geçtiği evrende insanlık denizleri kaybetmiştir.Denizin kontrolünü ele alan birliğen derin deniz filosu denmektedir.Derin deniz filosuna karşı oluşturulan birliğin lideri Chifuyudur. Derin deniz filosunun üstesinden gelebilecek Kan-musume dediğimiz savaş ruhu olan kızlardır. nBir gün Chifuyu'ya özel sınıftan fubuki adında bir kız gelir ve anime başlar.

Editör Notu: Ben askeri animeleri severim bu yüzden afiyetle izledim fakat askeri konuyla pek alakası olmayan insanlara biraz tuhaf gelebilir.Normal bende ilk izlediğimde suda giden kızlara alışamamıştım aman birkaç bölüm sabredin alışınca güzel oluyor.


Pek Duyulmamış Ama Kendini İzlettirecek Animeler...
Herkese merhaba arkadaşlar :hi:
Bugün sizlere kullandığınız cihazın ana ekranına,
ayrı bir hava katıcak birbirinden güzel wallpaperlar paylaşacağım...


s-0cbec1b1b12a83d2015d3643b76117e619c4505a.jpg Free-Images-Garfield-HD.png